Hangukon 2014

Sobota, 1. November 2014 | Napísal marsel
Hangukon 2014

Nipponfest spolu s Hangukon je japonský kultúrny festival, ktorý ponúka dva dni bohatého programu tematicky sa viažuceho na ázijskú kultúru. Jeho sesterským festivalom je kórejský festival Hangukon paralelne prebiehajúci s Nipponfestom a rovnako nadväzujúci na dlhoročné tradície festivalu Otakon.

Nipponfest a Hangukon 2014 sa uskutočnia v dňoch 15. až 16. novembra 2014 v Dome kultúry – Zrkadlový háj v Bratislave a oba festivaly vám ponúknu odborné prednášky i workshopy, veľké množstvo zaujímavých filmov aj interaktívne sprievodné akcie, akými sú napríklad DDR, karaoke, kartové i stolové hry, ako aj súťaže, do ktorých sa budete môcť zapojiť priamo na mieste. Účasť vo väčšine súťaží je podmienená registráciou.

O zábavu sa ďalej postará DJ Ondro a špeciálni hostia, ktorí sú súčasťou pripravovaného programu. Príjemný oddych ponúkajú priestory čajovne alebo v bufetu, kde budete môcť ochutnať tradičné i menej tradičné, ale aj exotické či úplne normálne jedlá a pochúťky.

Ak patríte k návštevníkom, ktorí musia za zábavou cestovať, v sekcii Ubytovanie je pre vás pripravený zoznam ubytovacích zariadení, v ktorých sa budete môcť ubytovať pohodlne a za slušnú cenu. Zľava pre návštevníkov oboch festivalov sa pohybuje od 10% do 15% z bežnej ceny a k dispozícii máte predovšetkým ubytovacie zariadenia nachádzajúce sa v blízkosti zastávky linky č. 38.

Tohtoročné festivaly Nipponfest a Hangukon 2014 sľubujú kvalitu a zábavu v jednom. Príďte a presvedčte sa na vlastné oči, že východná kultúra má stále čo ponúknuť. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke conu: hangukon.sk

0

komentáre:

Musíte byť prihlásený aby ste mohli pridať komentár.
Hosting zadarmo od WebSupport.sk

Pridaj sa k nám

RSS Google Plus Facebook Twitter

Odporúčame

Fantasy Knihy Feeling Movies - recenzie filmov
FAN-PROJECT.COM Merlin
tolkien.sk PanPrsteňov.com
scifi.sk Slovenský web o web o seriáli Castle
SlavCon IstroZIN
Batman: Arkham Knight - CZ/SK

Podporte nás

© 2005-2012 SciFi-Guide.net - Váš sprievodca sci-fi a fantasy svetom
Kopírovanie obsahu stránky je bez súhlasu majiteľa zakázané.

Websupport.sk