Jurassic Park 4 – vraciame sa ku koreňom

Sobota, 4. Máj 2013 | Napísal marsel
Jurassic Park 4 – vraciame sa ku koreňom

Určite ste si všetci všimli, že práve teraz v kinách beží 3D verzia prvého Jurassic Park filmu z roku 1993. Túto klasiku režíroval Steven Spielberg a scenár písal Michael Crichton. To, čo si už nemusíte pamätať, alebo na to chcete radšej zabudnúť, sú dve pokračovania, ktoré tento skvelý film mal.

O to viac sme nadšený z toho, že sa pripravuje nový Jurassic Park film, ktorý sa bude snažiť byť minimálne tak skvelý, ako jeho prvý súrodenec. Štúdio sa dokonca pohráva s myšlienkou, že počnúc rokom 2014, by mohol každý rok uzrieť svetlo sveta nový Jurassic Park film. Veľkolepá premiéra štvorky je naplánovaná na jún 2014. Do režisérskej stoličky sa posadí kvázi nováčik Colin Trevorrow. K scenáru ruku priloží aj pôvodný tvorca Michael Crichton, okrem neho si kredity pripíšu aj Rick Jaffa a Amanda Silverová. Steven Spielberg bude pôsobiť len ako výkonný producent snímku.

Režiséra filmu Colina Trevorrowa môžete sledovať aj na sociálnej sieti Twitter, na ktorej sporadicky uverejňuje novinky a zaujímavosti. Ako posledná, to bola fotografia z natáčania. Colin vracia príbeh späť na ostrov Isla Nublar, kde sa odohrával aj dej prvého filmu. Fiktívny ostrov Isla Nublar leží asi 200 km od pobrežia Kostariky, na ktorom stojí obrovský zábavný Jurassic Park so živími dinosaurami. Dej druhého filmu sa odohrával na ostrove Isla Sorna, kde boli dinorauri klonované.

Keďže sa príbeh pripravovaného filmu vracia na ostrov pôvodného Jurassic Parku, môžme sa pravdepodobne opäť tešiť na známi komplex a lokácie, už nech je to tu!
jp4pic

0

komentáre:

Musíte byť prihlásený aby ste mohli pridať komentár.
Hosting zadarmo od WebSupport.sk

Pridaj sa k nám

RSS Google Plus Facebook Twitter

Odporúčame

Fantasy Knihy Feeling Movies - recenzie filmov
FAN-PROJECT.COM Merlin
tolkien.sk PanPrsteňov.com
scifi.sk Slovenský web o web o seriáli Castle
SlavCon IstroZIN
Batman: Arkham Knight - CZ/SK

Podporte nás

© 2005-2012 SciFi-Guide.net - Váš sprievodca sci-fi a fantasy svetom
Kopírovanie obsahu stránky je bez súhlasu majiteľa zakázané.

Websupport.sk