SFG Lišta

Portál SciFi-Guide.net prichádza s projektom “SFG Lišty“, ktorá má dopomôcť v návštevnosti slovenských webov. Princíp je veľmi jednoduchý… Lišta spojuje slovenské stránky, ktoré sa venujú najmä seriálom a filmom (nie je to však podmienkou). Každý zainteresovaný web má potom na svojich stránkach spomínanú lištu a návševníci tak majú mini katalóg priamo na dosah ruky. SFG Lišta zvyšuje návštevnosť jednotlivých webov, pretože pravidelní návštevníci z jednej stránky sa veľmi ľahko dostanú na stránku spriatelenú.

Ak máte vlastné webové stránky môžte sa aj vy pridať k tomuto projektu. SFG lišta sa umiestnuje na každú stránku daného webu a farebné zľadenie si vyberá samotný admin. Nie je teda viazaná na jednotný design, ale správca stránky si ju pripôsobuje svojmu webu. Lišta sa umiesňuje v hornej časti stránky, aby bola dobre viditeľná návštevníkom webu. (pozn.: web sa nemusí zaoberať žánerom scifi a fantazy, môže sa jednať o hocijaké stránky, jedinou podmienkou je, že musia byť písané v slovenskom jazyku.)

Administrátori jednotlivých zúčastnených webov majú možnosť pozorovať počet kliknutí na svoj odkaz (na svoju stránku). Majú tak prehľad, koľko ľudí využilo SFG lištu, aby sa dostalo na ich webovú prezentáciu. Ak máte záujem pridať sa, neváhajte a napíšte nám. Upozorňujeme, že každá žiadosť sa posudzuje individuálne. Hodnotí sa kvalita webu, častosť aktualizácii a pod. Až potom sa žiadateľovi oznámi, či bola jeho žiadosť odsúhlasená. Tešíme sa na spoluprácu, a preto neváhajte a kontaktujte nás za pomoci tohto mailového rozhrania.

Hosting zadarmo od WebSupport.sk

Pridaj sa k nám

RSS Google Plus Facebook Twitter

Odporúčame

Fantasy Knihy Feeling Movies - recenzie filmov
FAN-PROJECT.COM Merlin
tolkien.sk PanPrsteňov.com
scifi.sk Slovenský web o web o seriáli Castle
SlavCon IstroZIN
Batman: Arkham Knight - CZ/SK

Podporte nás

© 2005-2012 SciFi-Guide.net - Váš sprievodca sci-fi a fantasy svetom
Kopírovanie obsahu stránky je bez súhlasu majiteľa zakázané.

Websupport.sk